plesy, diskotéky, koncerty, divadla, kina, výstavy, prednášky, sport, festivaly, kurzy, politika
Akce v Česku
okres: od: ,
Jak vyhledávat - tipy a triky
Příklad A1: Pan Novák chce zobrazit všechny akce v okrese Hodonín ať se konají kdykoliv.
Řešení: Uživatel klikne na formulářové políčko "okres" v horní části stránky a vybere okres Hodonín.Příklad A2: Pan Novák chce zobrazit všechny akce ve Strážnici (okres Hodonín) ať se konají kdykoliv.
Řešení: Uživatel klikne na formulářové políčko "okres" v horní části stránky a vybere okres Hodonín. V nově zobrazeném políčku "město" vybere Strážnice.Příklad A3: Pan Novák chce zobrazit všechny akce ve Strážnici (okres Hodonín) konané po 14.3.2006.
Řešení: Uživatel klikne na formulářové políčko "okres" v horní části stránky a vybere okres Hodonín. V nově zobrazeném políčku "město" vybere Strážnice a v políčkách "od" zvolí datum 14.3.2006 a případně i odpovídající čas.
Příklad B1: Paní Nováková chce zobrazit všechny Folklorní festivaly ať se konají kdekoliv a kdykoliv.
Řešení: Uživatel klikne na kategorii "Festivaly" v menu na levé straně. Po rozbalení menu klikne na podkategorii "Folklorní".Příklad B2: Paní Nováková chce zobrazit všechny Folklorní festivaly v okrese Hodonín ať se konají kdykoliv.
Řešení: Uživatel klikne na kategorii "Festivaly" v menu na levé straně. Po rozbalení menu klikne na podkategorii "Folklorní". Poté uživatel klikne na formulářové políčko "okres" v horní části stránky a vybere okres Hodonín.Příklad B3: Paní Nováková chce zobrazit všechny Folklorní festivaly ve Strážnici (okres Hodonín) ať se konají kdykoliv.
Řešení: Uživatel klikne na kategorii "Festivaly" v menu na levé straně. Po rozbalení menu klikne na podkategorii "Folklorní". Poté uživatel klikne na formulářové políčko "okres" v horní části stránky a vybere okres Hodonín. V nově zobrazeném políčku "město" vybere Strážnice.Příklad B4: Paní Nováková chce zobrazit všechny Folklorní festivaly ve Strážnici (okres Hodonín) konané po 14.3.2006
Řešení: Uživatel klikne na kategorii "Festivaly" v menu na levé straně. Po rozbalení menu klikne na podkategorii "Folklorní". Poté uživatel klikne na formulářové políčko "okres" v horní části stránky a vybere okres Hodonín. V nově zobrazeném políčku "město" vybere Strážnice a v políčkách "od" zvolí datum 14.3.2006 a případně i odpovídající čas..V případě zájmu nás prosím kontaktujte:
info@akcevcesku.cz
O nás | Kontakt | FAQ | Jak vyhledávat | Partneři | Jak nás podpořit | Reklama, spolupráce | Přidat akci
Spolupracujeme: www.hudebnicentrum.cz Penziony CZ/SK cena za zaměření stávajícího stavu